KDO JSME?

Jsme pop-rocková kapela z Ostravy s dnes už poměrně dlouhou historií. Naše začátky se datují do roku 2005, kdy jsme vznikli jako kapela spolužáků z gymnázia a spoluhráčů sboru pro mladé, Tensing. Začátky naší kapely, především prvních 5 let bylo spíše hledáním toho, kým chceme být a jakým směrem se jako kapela vydáme. Z počátku jsme koncertovali spíše na studentských akcích, které nám však přinesly spoustu zkušeností a pomohly nám v našem dalším vývoji.

Jsme hodně energičtí a máme rádi výzvy. Přesně to nás dovedlo k tomu, že jsme se zúčastnili velké spousty soutěží a to nejen těch místních, jako je například Boomcup nebo Líheň kapel ale později i celostátní soutěže vysílané v TV Československo má talent.

Ačkoliv jsme malá kapela, tak za sebou máme úspěchy, na které jsme pyšní a rádi bychom je s Vámi sdíleli. Po nahrání našeho prvního alba s názvem „We are angry so what“ (2012) jsme sklízeli úspěch především s písněmi „Angry“ a „Family“, v jejímž klipu nám mimochodem hostovala Agáta Prachařová. Obě písně máte možnost slyšet i v rádiích Kiss, Helax, atd. Naše druhé album s názvem „Baby, Baby“ (2016) je nejen pro nás ale věříme, že i pro Vás speciální malou zajímavostí v podobě písničky „Zpívám“, kterou jsme měli možnost nahrát s Václavem Neckářem.

Velkou radost máme nejen z každé akce a koncertu, kde hrajeme ale určitě rádi zmíníme naši účast na největších českých a slovenských festivalech, kterými jsou Colours of Ostrava, Rock for People, Sázavafest, Pohoda a další.

V neposlední řadě jsme také pyšní na našeho frontmana, kterým je Filip Rácz, ten zásobí skvělými texty nejen nás ale i další interprety z české scény. Z jeho rukou vzešly například texty písní pro Václava Neckáře či zpěvačku Debbi.

Loni v lednu jsme se vydali do nahrávacího studia ve Skotském Edinburgu, kde jsme nahráli 4 nové písně. Byla to pro nás zkušenost, ze které jsme velmi nadšení, ale abychom nebyli jen a pouze v minulosti, letos nás čeká akční rok i množství změn, na které se těšíme a rozhodně se máte na co těšit i vy. Proto doporučujeme už teď sledovat naše sociální sítě, postupně Vás budeme o všem informovat a neošidíme Vás ani o spoustu zajímavostí z nahrávání, natáčení a jednoduše z veškerého dění.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Spotify - Grey Circle

FOTOGALERIE

ZŮSTAŇME V KONTAKTU !!!

Nejsme jen hudba, jsme zážitek.

Budeš mezi prvními, kdo se dozví o dění v kapele? Koncerty, články, informace na tvůj

e-mail.

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Spotify - Grey Circle

FIHA, TO JE SHOW, ENERGIE, SKVĚLÁ HUDBA. ZAŽIJ TO S NÁMI.